Na te chwile ekstremalnej przyjemności: mala książeczka o milości, związkach i czynnikach X Odwrócenie ról plciowych i wszyst (Paperback)

Na te chwile ekstremalnej przyjemności: mala książeczka o milości, związkach i czynnikach X Odwrócenie ról plciowych i wszyst By Inia Patterson Cover Image

Na te chwile ekstremalnej przyjemności: mala książeczka o milości, związkach i czynnikach X Odwrócenie ról plciowych i wszyst (Paperback)

$12.99


This book is currently on backorder. Please call or email for availability.

Zaczniemy od dw ch byc może skrajnie przeciwstawnych pogląd w dw ch wielkich myślicieli, ale problem leży w rozszyfrowaniu. Budda, kt ry byl wielkim intelektualnym mnichem, kt ry stronil od świata, uważa, że seks to nie choroba, a z drugiej strony Russ Putin, kt ry podobno mial wiele romans w, glośno nazywa seks innym imieniem występku:

Seks jest niezbędny w życiu czlowieka. Pożądanie seksualne nie jest chorobą.

- Budda Gautamy

Podniecenie seksualne powstrzymuje ludzi od tw rczego myślenia i sprzyja występkom.

-- Russ Putin

Więc co to jest? Jak powinno byc? Zn w są r żne poglądy, wiele przemyśleń i może więcej przemilczanych sl w. Podobnie jak w życiu zwierząt, widzimy, że samo posiadanie zewnętrznych genitali w nie może byc definitywnie nazwane samcem, więc istnieje wiele rzeczy, kt re są r wnie niesamowite, ale prawdziwe w przypadku milości i związku.

Ostatnio zaobserwowano go u owad w żyjących w jaskiniach z rodzaju Neotrogla. U gatunk w tego rodzaju samce nie mają męskiego narządu zewnętrznego, podczas gdy samice mają podobny do męskiego narząd zwany ginosomem. Przez ten ginosom samica penetruje samca i zbiera spermatofory utworzone w ciele samca. Neutrogla żyje w jaskiniach, gdzie na og l brakuje pożywienia i wody. W tym stanie rywalizacja o plyn nasienny staje się zaciekla, w wyniku czego kobiety desperacko pragną seksu. Gdy samica Neutrogla znajdzie samca Neutrogla, jej ginosom wiąże się z samcem, ulatwiając kopulację przez dlugi czas.

Książka przedstawia tę hipotetyczną strukturę jako męską i żeńską zar wno w świecie zwierząt, jak i ludzi. Czy mężczyzna chce byc kobietą, czy kobieta chce byc mężczyzną? Byc może oba są prawdziwe, choc dziwne. Zanurzmy się więc glęboko w tych dziwnych slowach dotyczących relacji damsko-męskich.

Product Details ISBN: 9798215877852
Publisher: Westend Publishers
Publication Date: February 3rd, 2023
Pages: 74
Language: Polish