Aşırı Zevk Anları İçin: Aşk, İlişki ve X Faktörleri Üzerine Küçük Bir Kitap Cinsiyet Rolünün Tersine Dönmesi v (Paperback)

Aşırı Zevk Anları İçin: Aşk, İlişki ve X Faktörleri Üzerine Küçük Bir Kitap Cinsiyet Rolünün Tersine Dönmesi v By Inia Patterson Cover Image

Aşırı Zevk Anları İçin: Aşk, İlişki ve X Faktörleri Üzerine Küçük Bir Kitap Cinsiyet Rolünün Tersine Dönmesi v (Paperback)

$12.99


This book is currently on backorder. Please call or email for availability.

İki b y k d ş n r n belki de son derece zıt iki g r ş yle başlayacağız, ancak sorun şifre zmede yatıyor. B y k bir entelekt el keşiş olan, d nyadan dışlanan Buddha, seksin bir hastalık olmadığını savunurken, te yandan bir ok ilişkisi olduğu's ylenen Russ Putin, seksi ahlaksızlığın diğer adı olarak y ksek sesle ağırıyor:

Seks insan hayatının olmazsa olmazıdır. Cinsel istek bir hastalık değildir.

- Gautama Buda

Cinsel heyecan insanı yaratıcı d ş nceden uzaklaştırır ve ahlaksızlığı teşvik eder.

-Rus Putin

O zaman nedir? Nasıl olmalı? Yine eşitli g r şler, bir ok d ş nce ve belki daha fazla st kapalı's zler var. Hayvan yaşamında olduğu gibi, sadece bir dış cinsel organa sahip olmanın kesinlikle erkek olarak adlandırılamayacağını g r yoruz, bu nedenle aşk ve ilişki i in eşit derecede şaşırtıcı ama doğru olan bir ok şey var.

Son zamanlarda mağarada yaşayan Neotrogla b cek cinsinde g r lm şt r. Bu cinsin t rlerinde erkeklerde erkek dış organı bulunmazken dişilerde gynosome adı verilen erkeğe benzer bir organ bulunur. Bu jinozom sayesinde dişi erkeğe n fuz eder ve erkeğin v cudunda oluşan spermatoforları toplar. Neutrogla, yiyecek ve suyun genellikle kıt olduğu mağaralarda yaşar. Bu durumda, meni sıvısı i in rekabet şiddetli hale gelir ve sonu olarak kadınlar seks i in aresiz kalırlar. Bir dişi Neutrogla, bir erkek Neutrogla bulduğunda, jinozomu erkeğe bağlanır ve uzun's re iftleşmeyi kolaylaştırır.

Kitap, bu varsayımsal yapıyı hem hayvan hem de insan d nyasında erkek ve dişi olarak sunuyor. Erkek mi kadın olmak ister, kadın mı erkek olmak ister? Belki de her ikisi de doğrudur, ancak d ş nmesi gariptir. yleyse, kadın-erkek ilişkisine dair bu garip's zlerin derinliklerine inelim.

Product Details ISBN: 9798215151402
Publisher: Westend Publishers
Publication Date: February 3rd, 2023
Pages: 72
Language: Turkish