NajwaŻniejsze Kultowe Przepisy W Nowym Jorku (Paperback)

NajwaŻniejsze Kultowe Przepisy W Nowym Jorku By Natalia Mróz Cover Image

NajwaŻniejsze Kultowe Przepisy W Nowym Jorku (Paperback)

$42.99


Not Currently On Our Shelves. Usually Ships in 1-5 Days.

Witamy w tętniącym życiem kulinarnym wszechświecie miasta, kt re nigdy nie śpi W "Najważniejsze kultowe przepisy w nowym jorku" zapraszamy Cię do rozpoczęcia gastronomicznej przygody poprzez r żnorodny i tętniący życiem krajobraz jednego z największych miast kulinarnych na świecie - Nowego Jorku. Ta książka kucharska to Twoja przepustka do odkrywania i odtwarzania kultowych smak w, kt re definiują esencję Wielkiego Jablka, od ulicznych dań po ukryte perelki, kt re staly się kulinarnymi legendami.


Wyobraź sobie tętniące życiem ulice, kalejdoskop kultur i nieodparte aromaty unoszące się z w zk w z jedzeniem i legendarnych restauracji. Od skwierczenia plack w ulicznych sprzedawc w po wykwintne kuchnie ukryte w eklektycznych dzielnicach miasta - te 100 przepis w stanowi hold dla tygla wplyw w, kt re czynią kulinarną scenę Nowego Jorku tak wyjątkową.


Opr cz przepis w ta kolekcja jest celebracją kulturowego gobelinu miasta - uklonem w stronę spoleczności imigrant w, historycznych dzielnic i innowacyjnych szef w kuchni, kt rzy uksztaltowali gastronomiczną tożsamośc Nowego Jorku. Niezależnie od tego, czy jesteś lokalnym mieszkańcem tęskniącym za smakiem domu, czy też żądnym przyg d kucharzem domowym, kt ry chce wnieśc do swojej kuchni kawalek nowojorskiej magii, te przepisy zostaly opracowane tak, aby uchwycic ducha i smak miasta.


Dolącz do nas podczas przemierzania dzielnic i odkrywania kulinarnych sekret w, dzięki kt rym każdy przepis jest istotną częścią kultowej kultury kulinarnej Nowego Jorku. Od klasycznych bajgli po tajemnicze burgery z sosem - wyruszmy w pelną aromat w podr ż po "Najważniejsze kultowe przepisy w nowym jorku".

Product Details ISBN: 9781836234470
ISBN-10: 1836234473
Publisher: Natalia Mroz
Publication Date: March 22nd, 2024
Pages: 218
Language: Polish