Hlavní Ikonické Recepty New Yorku (Paperback)

Hlavní Ikonické Recepty New Yorku By Petr RybáŘ Cover Image

Hlavní Ikonické Recepty New Yorku (Paperback)

$42.99


Not Currently On Our Shelves. Usually Ships in 1-5 Days.

V tejte v rusn m kulin řsk m vesm ru města, kter nikdy nesp V "Hlavn ikonick recepty new yorku" v's zveme, abyste se vydali na gastronomick dobrodruzstv v rozmanit a pulzuj c krajině jednoho z největs ch světov ch potravinov ch měst - New Yorku. Tato kuchařka je vas m pasem k objevov n a znovuvytv řen ikonick ch chut , kter definuj podstatu Big Apple, od pouličn ch j del az po skryt skvosty, kter se staly kulin řsk mi legendami.


Představte si ziv ulice, kaleidoskop kultur a neodolatelnou vůni linouc se z voz ků's j dlem a legend rn ch restaurac . Těchto 100 receptů je poctou tav c mu kotli vlivů, kter dělaj newyorskou kulin řskou sc nu tak jedinečnou, od syčen grilů pouličn ch prodavačů az po gurm nsk kuchyně zastrčen v eklektick ch městsk ch čtvrt ch .


Kromě receptů je tato kolekce oslavou městsk kulturn tapis rie - přik vnut m komunit přistěhovalců, historick m čtvrt m a inovativn m kuchařům, kteř utv řeli gastronomickou identitu New Yorku. Takze, ať uz jste m stn touz c po chuti domova nebo dobrodruzn dom c kuchař touz c přin st kousek newyorsk ho kouzla do vas kuchyně, tyto recepty jsou vytvořeny tak, aby zachytily ducha a chuť města.

Připojte se k n m, kdyz budeme proch zet čtvrtěmi a odhalovat kulin rn tajemstv , d ky nimz je kazd recept nezbytnou souč st kultovn kultury j dla v New Yorku. Od klasick ch bagelů az po tajn hamburgery nabit om čkou, vydejme se na tuto chutn cestu přes "Hlavn ikonick recepty new yorku".

Product Details ISBN: 9781836233473
ISBN-10: 1836233477
Publisher: Petr RybaŘ
Publication Date: March 20th, 2024
Pages: 216
Language: Czech