Смак батьків-засновникі& (Paperback)

Смак батьків-засновникі& By Інна Б&#10 Cover Image

Смак батьків-засновникі& (Paperback)

$41.99


This book is currently on backorder. Please call or email for availability.

Поверніться назад у часі та відкрийте для себе кулінарні вишукування епохи революції зі смаком батьків-засновників Америки. Ця кулінарна книга пропонує унікальний погляд на історію Сполучених Штатів через призму їжі та напоїв. Дізнайтеся про смаки та традиції людей, які створили націю, за допомогою понад 100 автентичних рецептів, адаптованих для сучасних кухонь.


Від знаменитого вишневого пирога Марти Вашингтон до улюбленої смаженої індички Бенджаміна Франкліна, від улюбленого рагу з устрицями Олександра Гамільтона до інноваційних макарон із сиром Томаса Джефферсона, ця кулінарна книга оживляє смаки минулого. Кожен рецепт супроводжується історичним анекдотом або цікавим фактом, що дає читачам можливість зазирнути в життя та смаки батьків-засновників.


На додаток до рецептів, Смак батьків-засновників Америки містить коротку історію їжі в епоху революції, підкреслюючи кулінарні впливи та інновації того часу. Завдяки чудовим фотографіям і простим у виконанні інструкціям ця кулінарна книга ідеально підходить для тих, хто цікавиться історією, їжею чи тим і іншим.


Батьки-засновники, Революційна епоха, Кулінарні принади, Автентичні рецепти, Сучасні кухні, Марта Вашингтон, Бенджамін Франклін, Олександр Гамільтон, Томас Джефферсон, Історичні анекдоти, Кулінарні впливи, Інновації, Красиві фотографії, Прості інструкції.

Product Details ISBN: 9781835515495
ISBN-10: 1835515495
Publisher: Not Avail
Publication Date: August 21st, 2023
Pages: 226
Language: Ukrainian